Bones - SPOILERS

Katheryn Winnick as Kelly in Nikita

28. srpna 2011 v 12:58 | Hanka.piper
Katheryn Winnick, která hrála Boothovu přítelkyni Hannah v šesté sérii, byla vybrána pro roli Kelly v seriálu Nikita. Kelly je Nikitina partnerka, kterou nechala za sebou, když utekla z Divize.

Winnick se objeví ve čtvrté epizodě, kterou budeme moci vidět v říjnu. V této epizodě se dozvíme, co se Kelly stalo, když Nikita odešla a proč se s ní Nikita rozhodla znovu setkat. Podle Craig Silverstein to může být, protože naši špioni hledají něco důležitějšího než pomstu - domov.

Stephen Nathan: "Very comfortable bed in Bones"

21. července 2011 v 22:37 | Hanka.piper
Stephen Nathan způsobil na Twitteru šílenství svou zprávou:
"Velký den v Bones. Dnes [11.7.] se začínáme připravovat na první epizodu 7.série! Potřebujeme nechutně vypadající lidské ostatky. A jednu velmi pohodlnou postel."

Otázkou je, pro koho tu postel potřebovali? Dostane se nám v hned v první epizodě pohledu na naši oblíbenou dvojici v jednom lóži? Už víme, že ráno bude Brennanová manévrovat u Bootha v kuchyni...

"Nestačí říct, že je tam postel pohodlná?" řekl Nathan. "Musím vám ji i nakreslit? Budete potřebovat svoji představivost, protože já jsem mizerný umělec."

BONES 7 SEASON [episodes]

21. července 2011 v 22:22 | Hanka.piper

BONES 7 SEASON

7x01 "The Memories in the Shallow Grave"
7x02 "The Hot Dog in the Competition"

Brennan is having a girl

21. července 2011 v 22:14 | Hanka.piper
Mám pro vás nové zprávy ohledně miminka, které čeká Brennanová. Podle posledních zpráv by to měla být holčička. Teď jen můžeme hádat, jak se bude jmenovat. Pokud máte nějaké nápady, napište mi do komentářů.

Co se týká Emily Deschanel, je na 80% jisté, že rovněž čeká holčičku, protože po focení jednoho photoshootu ji prý byla poslána sukýnka pro baletky.

Spoiler: "Brennan maneuvering in Booth’s kitchen in the morning"

19. července 2011 v 12:44 | Hanka.piper
Všechny vás určitě zajímá, čím vlastně začneme novou sérii Bones a nové zprávy by mohly potěšit všechny fanoušky Bootha a Brennanové.

Navíc se zdá, že už v první epizodě bude mít naše novopečená maminka velké bříško a že tatínek na ni nedá dopustit. A tak nejen on, ale i ostatní budou na stráži a budou Brennanovou hlídat ve dne v noci. Jejich snaha pomoci se však setká s typickou Kůstčinou reakcí.

Jak už jsem zmínila, Kůstka už bude mít velké bříško a hned na začátku série bychom ji mohli vidět manévrovat po ránu v Boothově kuchyni. Že by přespávala? Měli bychom upozornit církevní starší!

Booht and Brennan against “tech-savvy foe”?!

3. července 2011 v 19:01 | Hanka.piper
Nejdříve tu byl Hrobník. Potom, Gormogon. Teď jdou Booth a Brennanová po..."technicky zdatném nepříteli"?!
Nezní to příliš hrozivě, ale detaily okolo velkého zloducha 7.série Bones vyplouvají na povrch a on (nebo ona) zní strašidelně.

Stephen Nathan popsal tohoto nového darebáka jako "někoho, kdo je velmi zvláštní a nebojácný nepřítel," nicméně "jako by více z 21.století" než ti předešlí.

Nathan řekl TVGuide.com, že tato "zločinná postava" se objeví na konci 6.epizody - neboli poslední epizodou před odchodem Emily Deschanel na mateřskou. Jakmile se herečka vrátí, "Budeme sledovat nového padoucha chvíli v této sérii a možná té další." Nápady na herce? (James Marsters?)

Emily Deschanel: "Something changes their relationship forever"

13. května 2011 v 23:11 | Hanka.piper
Taky jste zvědaví, co se vlastně přihodilo mezi Boothem a Brennanovou v epizodě 6x22 The Hole in the Heart? Nejste sami.

Pro nás všechny má Emily Deschanel toto: "Lidé musí sledovat úplný konec epizody, protože věci jsou odhaleny a něco mění jejich vztah navždy."

Spoilery pro nadcházející díly 6.série

13. března 2011 v 22:03 | Hanka.piper
Give me my remote hovořilo se Stephenem Nathanem o nadcházejícím ději seriálu Bones, a toto jsou hlavní postřehy:

1. Do konce roku zjistíme, kdo z těch, které známe, se stane obětí odstřelovače.
2. Třetí epizoda s odstřelovačem bude předposledním dílem finále 6.řady. Bude se vysílat 12.května.
3. Zatím není jasné, zda se zápletka s odstřelovačem nepřenese do další série. Zatím to spíš vypadá, že skončí spolu s 6.sérií. Nicméně je prý možné, že konec zápletky zůstane otevřený.
4. Finále 6.série zatím ještě není napsané - Stephen s Hartem Hansonem na něm právě pracují, ale trochu jim to trvá, protože doteď dělali na představení postav spin-offu seriálu Bones a na epizodě s odstřelovačem. Chtěli by, aby finále bylo stejně dobré jako ta předchozí - a stejně tak kontroverzní, respektive rozčilující - bude záležet na divácích, jak to vezmou. Ale cílem je prý učinit fanoušky šťastné.
5. Stále není rozhodnuto, zda se Booth s Brennanovou dají ve finále 6.série dohromady.

Next episode? Big. Game. Changer.

9. února 2011 v 22:43 | Hanka.piper
©Bones-Kosti.blog.cz
Dostaly se k nám další informace o Boothově požádání o ruku. Výkonný producent Stephen Nathan shrnul následující epizodu do třech slov: Velký. Měnič. Hry.

"Strávili jsme tento celý rok s Booth a Brennanovou jak přijímali, akceptovali a také popírali pocity, které k sobě chovají a Bootha ve velmi vážném vztahu s jinou ženou - k velkém zděšení většiny fanoušků," řekl Nathan se smíchem.

"Myslím, že tato episoda bude uspokojivý závěr této příběhové linie a také velmi dobrý start pro další rozvoj, který se bude dál v show odehrávat emocionálně. Bude to velmi těžké a velmi bolestivé."

Booht&Brennan: Valentine’s Day

6. ledna 2011 v 20:34 | Hanka.piper
©Bones-Kosti.blog.cz
Fanoušci Bootha a Brennanové byli na konci posledního dílu velmi smutní, když Booth Kůstku odmítl.

A tady je pro vás menší náplast.
Podle Ausiella, bude náš páreček trávnit společně svátek svatého Valentýna. Sami.

Proposal coming up? Yes, two!!

6. ledna 2011 v 20:27 | Hanka.piper
©Bones-Kosti.blog.cz
Ausiello na svém webu zase odpovídal na otázky fanoušlů a my jsme se mohli dozvědět spoustu zajímavých věcí.

Podle všeho Sběratelé kostí čekají dvě požádání o ruku. A obě by měly věcmi pořádně zamíchat. První pár je očividný, ale kdo je ten druhý? To se můžeme jen dohadovat. Na koho myslíte vy?

Get ready for a "Bones" baby

15. září 2010 v 21:18 | Hanka.piper
©Bones-Kosti.blog.cz
Když se Angela (Michaela Conlin) a Hodgins (T.J. Thyne) vrátí z Paříže do D.C. přivezou si s sebou lepší suvenýr než jen plastiku Eiffelovy věže. "Angela je těhotná," řekla Michaela. Tento fakt byl vložen i do jednoho z trailerů na 6.sérii Bones. "Byla jsem zklamaná, že se rozhodli to udělat."

No, nakonec jí bylo dovoleno o této šťastné novince hovořit. "Musím k vám být upřímná, zezačátku jsem trochu váhala," řekla. "Měla jsme strach, že by ji to mohlo omezovat. Ale teď cítím, že bude zajímavé, sledovat ji, jak se snaží, aby se její divoký život pasoval do jejího mateřství."

Jelikož, jako poznamenala Michaela, je Angela takové divoké dítě, kdo si může být jistý, že otcem není nějaký pohledný francouz? "Jsem přesvědčená, že otcem je Hodgins," trvala na tom Michaela. "Už jen proto, že se právě vzali. Bylo by to od ní hnusné. Myslím, že tentokrát hraje čistě."

Tvůrce Bones Hart Hanson řekl, že bychom měli očekávat, že Angelino těhotenství bude mít vliv na Brennanovou. "Všechno, co se stane, donutí Brennanovou přehodnotit své rozhodnutí z minulého roku," řekl Hanson.

Spoiler: "She’s come back reevaluating the choice she made with Booth"

2. září 2010 v 20:10 | Hanka.piper
©Bones-Kosti.blog.cz
Ausiello má pro nás nové informace, které se týkají Bootha a Brennanové v 6.sérii Bones. Jde to, že city Brennanové, které chová vůči Boothovi se změní:

"To co se stalo na konci minulé série bylo to, že jsme viděli, že Booth šel dál a nelitoval toho," vzpomíná Stephen Nathan. "Udělat jak nejlépe mohl. Vyznal svou lásku a když ji nemohla opětovat, uvědomil si, že je to šílené. Musím být šťastný. Musím se snažit žít svůj život. A šel dál.

Teď měla Brennanová - která si byla svým jednáním vůči němu jistá - sedm měsíců, aby si to promyslela. A myslíme, že přehodnotí svou situaci a svou volbu ohledně Bootha. A myslím, že je čas, aby její přehodnocení došlo k tomu, co vlastně od života chce a možná i k jejímu vztahu s Boothem. Nemyslím, že je to něco, co si uvědomí hned, ale myslím, že se to stane v této sérii."
.

Cyndi Lauper Discusses Returning To Bones

30. srpna 2010 v 19:16 | Hanka.piper
©Bones-Kosti.blog.cz
V nedávném rozhovoru pro  San Diego Gay & Lesbian News, Cyndi Lauper odhalila pár detailů o její nové reality show a o jejím návratu do Bones.

"Mám v plánu si zopakovat svou roli v příští sérii Bones jako Avalon Harmonia. A hodlám tam pár epizod zůstat. A první z nich začneme natáčet koncem října."

Hart Hanson: "Caroline is in the season opener"

29. srpna 2010 v 13:25 | Hanka.piper
©Bones-Kosti.blog.cz
Na Hartův Twitter byl dotaz, kdy znovu uvidíme v seriálu Caroline Julianovou.

Hart odpověděl takto:

"Caroline je sériový otvírák. Ve skutečnosti by to bez ní nebylo ono."

Bones Exclusive First Look: Brennan&Booth&Hannah

25. srpna 2010 v 22:09 | Hanka.piper
Jestli jako fanoušci Bones očekáváte soupeření mezi Brennanovou a novou přítelkyní Bootha Hannah, kterou hraje kanadská herečka Katheryn Winnick, tak jste na špatné adrese.

"Nebudeme si hrát na žárlivý trojúhelník," trvá na svém producent Stephen Nathan. "Tohle není střední škola. Nebudou to dvě ženy bojující o stejného muže."

©Bones-Kosti.blog.cz

Winnick je připravena na to, že ji fanoušci budou nenávidět, byla na to upozorněna. "Řekli jsme jí  'Budou tě nenávidět [ze začátku]," řekl Nathan, "ale pak tě budou milovat."

Spoiler: Brennan in “surprising situation”

22. srpna 2010 v 18:10 | Hanka.piper
©Bones-Kosti.blog.cz
Jsou k dispozici nové spoilery od Ausiella.

První se týká Brennanové a toho, jestli během sedmi měsíců někoho potkala, stejně jako Booth.

Podle všeho ne. Brennanová je v tom, co producent Stephen Nathan nazývá "překvapivá situace", když se s ní setkáme na vykopávkách v Indonésii.

Další předmětem diskuze byla údajná smrt někoho v seriálu. Na to Nathan řekl, že pokud se to opravdu stane, bude to až později v sérii.

New spoilers: Afgánistán, Maluku Islands, Paříž a Hannah Burley

1. srpna 2010 v 19:04 | Hanka.piper
©Bones-Kosti.blog.cz
Začátek 6.série začne záblesky Bootha v Afgánistánu, Brennanové a Daisy v Maluku Islands a Angely a Hodginse v Paříži.

"Brennanová a Daisy hledají důkazy o různém chování dvou druhou starobylého člověka," řekl Hanson. Mezitím v Afgánistánu, "Booth dělá tělesnou stráž. Vidíme ho trénovat jiné lidi. A v Paříži, Angela a Hodgins žijí život, jaký chtěli. Proč by se vůbec vraceli k řešení trestných činů v D.C."

Booth si z přiváží suvenýr z bitevního pole v podobě válečné novinářky Hannah Burleyové. Podle Davida Boreanaze se na tuto roli nejvíce hodila Katheryn Winnick. "Je tu dobrá chemie - hodně důvěry a uvolněnosti," řekl Boreanaz. 

Nejvíce akce si ale fanoušci přejí mezi Boothem a Brenannovou. A v premiérové sérii se zdá, že Brenannová taky. "Na Maluku Islands měla čas přemýšlet a uvažovat o své budoucnosti, a myslím, že lituje, že řekla Boothovi ´ne´," řekla Deschanel. "Myslím, že to, že má novou přítelkyni to bude komplikovat, ale ona ho miluje a chce, aby byl šťastný."

New Spoilers for 6th season

1. srpna 2010 v 1:06 | Hanka.piper
©Bones-Kosti.blog.cz
Po Gormogonovi a Hrobníkovi nastoupí nový sériový vrah. A novinkou je, že to bude sniper - přesně jako dříve Booth. "Jako sniper musíte být neuvěřitelně chladný a vypočítavý," komentuje Emily Deschanel, která už nyní smutní kvůli ztrátě jednoho z internistů, protože Hart Hanson oznámil, že jednoho z nich postřelí právě tento sniper. "Nechci, aby někdo umřel."

Čtvrtý díl nové série zní trochu podivně - a pravděpodobně zaujme fanoušky nadpřirozena. "Brennanové se bude zdát, že řeší svou vlastní vraždu. Prohledává tělo a pomalu jí dochází, že je to ona, což ji přivede k promyšlení nad celým životem." Podle Harta se nebude jednat o sen. "Bude se snažit skrývat to před Boothem tak dlouho, jak jen to bude možné, a nakonec změní svůj přístup k němu." Emily tenhle nápad fascinuje. "Zaujalo mě to. Zní to velmi kreativně. Jsem si jistá, že Brennanová bude mít strach, který se pokusí přejít vědeckou analýzou."

Letos nás navíc opět čeká epizoda s Boothem a Brennanovou v přestrojení, vánoční díl a krom režijního debutu Emily, i David Boreanaz si zopakuje režírování a to rovnou ve dvou epizodách, desáté a šestnácté, přičemž David očekává, že jeho postavu uvidíme v této řadě v akčnějších scénách.

Eric Millegan [Zack] back in Bones?

29. července 2010 v 14:26 | Hanka.piper
©Bones-Kosti.blog.cz
Výkonný producent Bones odhalil, že by byl rád, aby si Eric Millegan vrátil do své role Zacka.

V rozhovoru pro Entertainment Weekly připustil Stephen Nathan, že nepředpokládá, že se Millegan vrátí zpátky do show.

"Milujeme Erica a byli bychom moc rádi, kdyby se vrátil," řekl. "Ale ještě nemáme žádné bezprostřední plány.

Nicméně dodal: "Série je mladá a stále tu zůstává možnost."
 
 

Reklama