Bones → About serial

The Hole in the Heart vs. The End in the Beginning

13. května 2011 v 23:31 | Hanka.piper
Všimli jste si, že v poslední díle 6x22 The Hole in the Heart byl na digitálních hodinách stejný čas [04:47] jako v díle 4x26 The End in the Beginning? Podle mě to něco znamená, protože to určitě neudělali jen tak, takže si podle toho můžeme domýšlet, co se stalo...

Are you a squint?

7. listopadu 2010 v 22:30 | Hanka.piper
©Bones-Kosti.blog.cz
Zdravím! Před chvílí jsem si dělala jedne test s názvem "Are you a squint?" A více, co mi vyšlo?

"There's not a piece of bone or a bug or a ritual that doesn't spark your scientific imagination. Get thee to the Jeffersonian!"

Není žádný kousek kosti nebo brouka nebo rituálu, který nezáří ve vaší věděcké fantazii. Jdete do Jeffersonu!"

No, pokud si ho chcete udělat, tak můžete TADY.
Ale upozorňuju, že je to anglicky.

First 7 episodes of 6th season Bones

23. září 2010 v 20:46 | Hanka.piper
Ahoj, dnešním dnem už známe názvy prvních 7 epizod 6.série Bones.©Bones-Kosti.blog.cz

Co si o nich myslíte?

6x01 The Mastodon in the Room / Mastodont v pokoji
6x02 The Couple in the Cave / Pár v jeskyni
6x03 The Maggots in the Meathead / Červi ve skopové hlavě
6x04 The Body in the Bounty / Tělo v Bounty
6x05 The Bones that Weren't / Kosti, které nebyly
6x06 The Shallow in the Deep / Mělko v hlubině
6x07 Babe in the Bar / Nemluvně v baru

...prosím neberte ty překlady nějak vážně, jen jsem se snažila to nějak přeložit...

5 Reasons to Get Excited for the 'Bones' Season 6 Premiere

4. září 2010 v 15:16 | Hanka.piper
©Bones-Kosti.blog.cz
Premiérová šestá řada Bones se vrací na obrazovky stanice FOX (až) 23.září 2010. A hned první díl se bude jmenovat "The Mastadon in the Room".

Tady máte pět důvodů, které zveřejnily stránky www.buddytv.com, aby jsme se určitě koukali.

THE TWIST
Na konci 5.série se cesty Bootha a Brennanové rozdělily a oni si slíbili, že přesně za rok se setkaji u jezírka. To se ale nestane.

THE CELL PHONE SHANK
Pokud jste si přečetli všechny spoilery, tak možná víte, že Booth se nevrátil z Afgánistánu s prázdnýma rukama. Tráví hodně času ukazováním fotky svojí nové přítelkyně na svém mobilu a to nenechá žádného fanouška chladným a bude chtít, aby se mu ten mobil rozbil na milion kousků.

THE SQUINTERNS
Stejně jako se těšíme, co se stane s týmem, až se vrátí ze zámoří nás zajímá, jestli se ukážou všichni, od Vincenta Nigel-Murraye po Wendella Braye a všichni mezi nimi. Naštěstí jsme se dozvěděli, že tam budou opravdu všichni.

SWEET´S NEW LOOK
Většina týmu vypadá stejně jako na konci páté série, krome Sweetse. Jeho experiment s vousy je zajímavý a od konce minulé série opravdu dospěl.

BOOTH AND PARKER
Kamkoli se podíváte na premiéry je tam o rodičích a dětech, zejména, když má tým identifikovat ostatky dítěte. Stejně jako máme rádi romantického Bootha, máme ho rádi i jako otce.
Je tu jedna scéna s Boothem a jeho synem Parkerem, jak jí snídani, která nemusí být nedílnou součástí spiknutí. Ale určitě vám při ní bude tát srdce, když uvidíte, proč je Booth tak zatraceně perfektní.

5.série Bones u nás?

17. srpna 2010 v 19:14 | Hanka.piper
©Bones-Kosti.blog.cz
Ahoj, dneska jsem psala Primě, jestli budou po premiérové 4.sérii dávat i 5.sérii a před chvílí mi přišla odpověď:

"Dobrý den, ano, můžete se těšit i na 5. řadu - ale její poslední díly byly v zemi produkce vysílány v premiéře teprve v květnu t.r. Budeme si proto muset chvíli počkat. Děkujeme za Vaši přízeň a prima zbytek léta."

J. Růžková

Bones 4 season on Prima!!

6. srpna 2010 v 21:58 | Hanka.piper
©Bones-Kosti.blog.cz
Ahoj!

Určitě to už víte a je to skvělá zpráva! Od 18.srpna bude stanice Prima dávat 4.sérii Sběratelů kostí!

Já osobně doufám, že pak naváže i 5.série, ale nejsem si jistá, jestli je to možné.
Tady máte malou ochutnávku toho, co nás čeká. Dělala jsem ji sama :D


The same taxi and scene [5x16 & 5x21]

29. července 2010 v 14:11 | Hanka.piper
Ahoj, určitě jste si toho všimli, ale já to sem dám, protože mi to přijde zajímavé. Ve 100. epizodě jsme ve vzpomínkách viděli, jak Brennanová odjíždí taxíkem. Podobná scéna je pak v i díle 5x21 The Boy with the Answer. A nejen, že ty to scény jsou skoro stejné - je v nich použit i stejný taxík.

©Bones-Kosti.blog.cz
.

'Bones': Season premiere filming, cast and crew laughing it up

22. července 2010 v 14:29 | Hanka.piper
©Bones-Kosti.blog.cz
Cítíte to? Ve vzduchu je něco magického. Něco, co může být připsáno jen skutečnosti, že někde na 20th Century Fox - možná za fasádou Royal Diner - Booth a Brennanová (nebo spíše jejich reálné protějšky David Boreanaz a Emily Deschanel) jsou znovu spolu.

Ano, "Bones" je oficiálně v produkci a herci a spol. celý den píší na jejich Twittery, že začal první den natáčení 6.série. A opakují se téma? Tihle lidi se opravdu zrušili navzájem.

Hart Hanson byl nejvíce nadšený: "PRVNÍ DEN NATÁČENÍ, 6. SÉRIE, "BONES"! DB already made me snort coffee." Rychle zjistil, že to funění bylo indikátorem smíchu - stejně jako T.J. Thyne (Dr. Jack Hodgins): "Smích na place 6 je slyšet přes celé parkoviště až k DOMU. My jsme doma. A Ooooo máme pro tebe dobré scény."

Takže je to vše bezstarostnostným odrazem toho, co uvidíme? Můžeme jen doufat. Sedm měsíců od jejích přátel  se Brennanová pravděpodobně vrátí k sérii 2 úrovni trapnosti a pravděpodobného vzniku nové Booth lady nepůjde dobře přes Jeffersonský gang.

Bones • 5 season • DVD Cover

30. června 2010 v 22:49 | Hanka.piper

Bones The Forensic Files (Book)

23. září 2009 v 15:51 | Hanka.piper
Ahojik !!

Takže...je možnost koupit si průvodce ke 3. a 4.sérii Bones.

Je to oficiální průvodce za scénou při natáčení 3. a 4.série Bones. Je plný nových exkluzivních rozhovorů s herci, ohromující fotografie, informace o skutečném životě soudních "kriminalistů"

Objednat si ho můžete tady.

Ps: Je to anglická stránka, takže to bude v angličtině, ale je to taková zajímavost...

Latest from Kristen - Various Shows (Bones)

15. září 2009 v 16:42 | Hanka.piper
Brady in Encino, Calif.: Co nám můžete říct o premiérové sérii Bones?

Už jsme si řekli, že tyto tři malá slova jsou vyslovována jak Booth a Bones. (Hurá! Ale není to přesně to, co si myslíte, že to je.)
Ale také můžeme říct, že účinkující bude bodnut a Booth se setká s klaunem.
Láska, bodnutí a klauni! Co víc si můžete přát? Nalaďte se na tento čtvrtek premiérový díl Bones.

Zooey Deschanel konečně v Bones?

29. srpna 2009 v 18:03 | Hanka.piper
Zdá se, že se konečně splní to, o čem tvůrci Bones už hodně dlouho mluví. V seriálu totiž velmi pravděpodobně uvidíme sestru Emily Deschanel - Zooey! Prý by se mohla objevit v jednom z prosincových dílů 5.řady.

Hart Hanson k tomu říká: "Hledali jsme příležitost, jak dostat před kameru obě sestry, ale Zooey je teď na roztrhání, což nám stálo v cestě."

Pokud to tentokrát vyjde, Hart by Zooey rád obsadil jako příbuznou Brennanové. "Dvě série zpátky jsme se zmínili o tom, že Brennanová má sestřenici v Minnesotě. A rád bych ji představil ve vánoční epizodě."

Rozhovor s Hartem Hansonem o 5.sérii Bones

28. srpna 2009 v 12:38 | Hanka.piper
Televisionary: Když jsme Brennanovou a Bootha viděli naposledy, Booth se probral z komatu - co tedy Brennanovou vedlo do Guatemaly?
Hanson: Již několikrát jsme v seriálu zmínili, že když je jí opravdu hrozně, tak tam vždycky jede, aby identifikovala oběti genocidy. A ještě jich zbývá tolik bezejmenných. No a když je jí skutečně zle, prostě se do toho naplno položí. Na Twitter a email mi přicházely stohy srdceryvných reakcí, jak mohla jen Bootha opustit a já k tomu řeknu jen jediné: neudělala to. Slibuju vám, Brennanová Bootha neopustila. Dívejte se na první díl 5.řady a uvidíte.


Televisionary: V jakém duševním stavu je Booth na začátku nové série?
Hanson: Začátek se odehrává o šest týdnů později a Booth se potýká s tím, že neví, zda k Brennanové něco cítí a nebo je to jen kocovina - je to správné slovo? - jinak řečeno následek zážitku z komatu.
Je velmi zmatený ze všeho kolem sebe. Nemá amnézii. Vrátí se do práce, hned jak mu to Sweets povolí. Ale zcela zjevně na něm koma - a to, co v něm zažil - zanechalo následky. A doufám, že díky tomu lidé uvidí, že jejich stížnosti na finále 4.série byly brány v potaz ve finále 5.řady a zpětně se tak na finále budou dívat pozitivněji. Ale uvidíme.

Bones: Natáčení na drůběží farmě

20. srpna 2009 v 15:51 | Hanka.piper
David Boreanaz bude muset čelit své fóbii kvůli epizodě seriálu Bones, která má být vysílána letos na podzim. 'Děláte si ze mě srandu?' Reagoval David poté, co jsem mu oznámil, že Hart Hanson pro jeho postavu Seeleyho Bootha a parťačku Temperence Brennanovou, v podání Emily Deschanel plánuje vyšetřování na drůbeží farmě. 'To je jako špatný vtip' tvrdí herec, který má celý život strach z ptáků. 'Hart si tu hru může zahrát, ale já ho zabiju. Neukážu se. Nesnáším ptáky. Děsí mě. Jsou to hlavně kohouti, ale i kuřata.'

Hart Hanson, který plánuje natáčení na skutečné farmě, ať už s nebo bez Davida, přiznává že nechává svou ďábelskou část dostat z něj co nejvíc. 'S Emily, která nechce zahrnovat do natáčení žádná zvířata a Davidem, který má fóbii z kuřat, bude hodně zajímavé natáčet. Musí to být zábavné.' Díl začíná objevením těla, které vypadá podezřele jako napůl-kuřecí/napůl-lidské stvoření. 'Je to bizarní. Nejsem si jistý, že po skončení té epizody bude ještě někdo jíst kuřecí maso.'

Emily Deschanel, která dobrovolně spolupracuje s organizací 'Farm Sanctuary' je vegankou už roky. Doufá, že se k ní její kolega jící maso na natáčení připojí a třeba dostane lekci. 'Pokud má David jíst kuřata, měl by vědět odkud pocházejí. Jestli se nám podaří, aby si lidi byli vědomí těch zvěrstev, tahle kuřata mohou být poslem pro jiná kuřata, která žijí strašné životy na továrních farmách.'


Zdroj: EmilyDeschanel.blog.cz

Fox Press Tour

8. srpna 2009 v 21:27 | Hanka.piper
Michael Ausiello jako vždy vyzpovídal hvězdy 'Bones' na čtvrteční FOX Party. Michaela se snaží vykroutit z otázky 'Angela/Hodgins', Emily mluví spíše obecně a nejzajímavější informace podává rozhodně David, který popisuje začáteční a poslední scénu v prvním díle 5.řady. Na konci jeho videa kolem prochází John a TJ, který se lehce 'zmíní' o tom, že David neříká pravdu. Samozřejmě si dělá legraci, vzhledem k tomu, že ani neví o čem David mluví. Ještě vám jen napíšu co konkrétně David říkal o poslední scéně, o to vás přeci nepřipravím: 'Skončili jsme pod dřezem a celé nás postříkala voda.' - "It was pretty sexual." To už si vyložte dle svého. Něco mi ale říká, že to má co dočinění se scénou, kterou Dave popisoval jako první - Booth si nepamatuje, jak se dělají instalatérské práce a musí si objednat knížku 'Plumbing for Dummies' a mluví o tom s Brennanovou.

Zdroj: emilydeschanel.blog.cz

Informace o Bones z Comic-Conu

28. července 2009 v 12:38 | Hanka.piper
Nejdůležitejší body z Comic-Con:
První díl navazuje šest týdnů na závěr čtvrté řady, aby Booth mohl pracovat. Brennanová se vrací z Guatemaly a Booth řeší, se kterou Brennanovou ve skutečnosti pracuje. Slovy Harta: 'Je zmatený nebo mu srdce říká, co opravdu cítí?' Ve finále mělo všechno své důvody, ty se prý dozvíme hned v prvním díle. Hart si mysllí, že až diváci uvidí začátek páté série, finále budou mít radši. Taky tvrdil, že na DVD bude možná extra verze postelové scény. V průběhu série se tým podívá na drůběží farmu, jak asi bude Davidovi, vzhledem k tomu, že má fóbii z kuřat? 'Hrobník se vrátí už v páté nebo šesté epizodě, a hlavním důkazem, vzhledem k tomu, že jich po 'Hero in the hold' moc nezůstalo, bude dopis 'na rozloučenou', který Brennnanovu donutil napsat Hodgins v díle 'Aliens in a spaceship'. David si zopakuje režírování při výroční sté epizodě, která vychází zatím na březen 2010. Obecenstvo se jí ptalo, zda i ona bude někdy režírovat, odpověděla, že by si to ráda zkusila, ale Hart tvrdí, že prý pracuje více hodin a bylo by těžké to skloubit, uvidíme. A ještě jedna informace, ne z CC, ale z Twitteru Stephana Nathana - na třetí epizodu si prý máme připravit kapesníčky. Pokud to bylo myšleno takhle, taky mě napadlo, že oni v seriálu(z věty Get out the handkerchiefs se toho moc vyzvědět nedá), počkáme si. To je snad vše důležité.

Spoilery: Obsahy epizod, nátáčení a Doktor House

28. července 2009 v 12:16 | Hanka.piper
5x01 Harbingers In The Fountain
Obsah: Pod fontánou je nalezeno 12 lidských koster. Všechny oběti byly otrávené a alespoň jednu z nich zavraždili jakousi harpunou, protože jed na oběť nezabral. Vyšetřování zavede Bootha a Brennanovou ke Zvěstovatelům nového dne, což je náboženská skupina či kult, který chce žít v podvodní utopii. Booth se snaží dokázat, že jeden z podezřelých měl v minulosti jiné jméno. V epizodě se objeví Cyndi Lauper jako postava se jménem Avalon Harmonia. Kromě ní si díle zahraje i Caroline Julianová.

5x02 The Bond in the Boot
Obsah části epizody na základě informace FOXu o poptávce po herečce, která ztvární postavu jménem Lena Brodsky - ve věku mezi 20-40 let, atraktivní ruska (východoevropanka): Když se Booth s Brennanovou poprvé setkávají, Lena jim vysvětluje, že najala Yuri Antonova jako kurýra své diamantové společnosti. Říká, že měl transportovat kufřík s klenoty v hodnotě 2 miliony dolarů ze Sibiře do USA. Místo toho byl ale zavražděn analytikem CIA Gregem Doritem, který ukradl kufřík s diamanty a ukryl jej. Jak se později ukáže, paní Brodsky je zodpovědná za mučení a vraždu Dorita, od kterého chtěla zjistit informace o místě úkrytu kufříku, který skrýval něco mnohem nebezpečnějšího pro národní bezpečnost Spojených států než jen diamanty.

Nominace na cenu Emmy

19. července 2009 v 19:36 | Hanka.piper
Vítězové znalostní soutěže
Zdravím...no tak jdu něco přidat...

Objevila se zpráva, že seriál Bones bude poprvné nominován na cenu Emmy.

Bude to v kategorii Vynikající umělecká kamera v seriálu snímaném jednou kamerou a týká se epizody 4x14 The Hero in the Hold...

Už bylo na čase, aby se Bones dostalo do něčeho podobného...
Uvidíme, jak to dopadne, ale já fandím !!

Co můžeme čekat od 5.série Bones?

12. července 2009 v 15:00 | Hanka.piper
  • První díl 5. řady Harbingers Under the Fountain (název zatím neni 100%) stanice FOX odvysílá 17.9. 2009
  • Do budoucna se ovšem nevyhneme několika pauzám, mezi vysíláním. Kvůli sportovním utkáním.
  • Angelinu přítelkiny Roxy již zjevně neuvidíme.
  • Naopak se můžeme těšit na Cyndi Lauper. A když to vyjde, setkáem se i s Emilynou sestrou Zooey.
  • Jakékoliv návrhy na těhotenství Brenn jsou prozatím zamítnuty. Potvrdial to i Emily: "Nemohu vyloučit, že se někdy Brennanová rozhoupe a navážno začne uvažovat o dítěti. A nakonec si opravdu nějaké pořídí.Ovšem prozatím je to pouze návrh do budoucna.
    Producenti jsou dost opatrní na to, aby jen tak vypustili napětí mezi Boothem a Brennanovou."

Názvy prvních epizod 5.série Bones

9. července 2009 v 11:24 | Hanka.piper
Na internetu se objevily názvy první čtyř epizod Bones.

5x01 - Harbingers Under the Fountain.
"Poslové pod fontánou"

5x02 - The Tough Man in the Tinderbox/Tender Chicken
"Tvrďák v křesle"

5x03 - The Bond With the Boot
"Pouto s botou"

5x04 - The Plain in the Prodigy
"Jednoduchost v zázraku"

  • Některé vypadají dost drsně, tak uvidíme, co z toho bude...

 
 

Reklama
Reklama