8 SEASON [News]

Hart Hanson: Brennan’s (Temporary) Replacement + 150th Episode

25. července 2012 v 11:05 | Hanka.piper
BONES se nevrátí do produkce ještě asi týden (a show se nevrátí na televizní obrazovky ještě 2 měsíce), ale Hart Hanson přece jen něco prozradil na FOX All-Party.

Připravte se na největší sérii...

Není žádným tajemstvím, že epizody BONES v minulé sérii několikrát rostly a zmenšovaly se až do finále 7x13 a 4 bonusových hodin, které budou vysílány na TBD, ale to znamená, že fanoušci budou mít nadbytek epizod tuto sérii.
"Tento rok budeme mít 26 dílů," řekl Hanson. "Uděláme 22, objednávka je pro 22 a máme ještě 4, které se musí naplánovat."

Zatímco bude Brennanová pryř, objeví se známá tvář, která převezme její místo.

Brennanová mohla vzít Christine a utéct, ale to neznamená, že Jeffersonian se zavírá. Vlastně, zatímco tým pokračuje bez doktorky Brennanové, Clark se stane tím, kdo převezme její pozici.
Hanson říká, že Clark bude překvapivě plachý a ostýchavý. "Je to součástí příběhu," směje se. "Jak si myslíte, že budou všichni reagovat na to, že Clark bude v kanceláři Brennanové? Každý s ním bude muset pracovat."

ComicCon2012: Booth's Anger, Washing-Machine Sex and a 'Darker' Season 8

14. července 2012 v 13:19 | Hanka.piper
HRA BĚŽÍ | Když se Bones vrátí, Brennanová bude pryč už nějakou dobu. "Je závislá na svém otci, který ji dal život, který nenáviděla," říká Nathan. "Skrývali se a utíkali 3 měsíce." To, kde přesně byli, bude "velká neznámá." Mezitím, tým se "snaží najít způsob, jak ji dostat zpátky, očistit ji. Všichni jsou jako na jehlách."

BOOTH SE NAŠTVE | Agent FBI nevezme příliš vlídně to, že ho Brennanová opustila. "Bude to pro něj těžké," řekl Boreanaz. "Teď je vtlačen do pozice, kde se bude muset vypořádat s otázkami od úřadu." Nathan dodává: "Booth už to nemůže vydržet. Je dost naštvaný na to, že už nebude poslušný chlapec." Herec věří, že Booth se vydá za svou lepší polovičkou na vlastní pěst, a i když se s tím nakonec vypořádají, "ona zaplatí," řekl se smíchem.

VŠE, CO POTŘEBUJEŠ JE LÁSKA? | "Je to 'Stačí láska?' série," vysvětlil Nathan, který dodal, že téma bude o, "Budeme schopni dát zase všechno dohromady?" A to se týká nejen Bootha a Brennanové, ale také Hodginse a Angely, Daisy a Sweetse, a Cam - která dostane "velmi překvapivý" nový milostný zájem - a její dcera.

 
 

Reklama