Hart Hanson: Brennan’s (Temporary) Replacement + 150th Episode

25. července 2012 v 11:05 | Hanka.piper |  8 SEASON [News]
BONES se nevrátí do produkce ještě asi týden (a show se nevrátí na televizní obrazovky ještě 2 měsíce), ale Hart Hanson přece jen něco prozradil na FOX All-Party.

Připravte se na největší sérii...

Není žádným tajemstvím, že epizody BONES v minulé sérii několikrát rostly a zmenšovaly se až do finále 7x13 a 4 bonusových hodin, které budou vysílány na TBD, ale to znamená, že fanoušci budou mít nadbytek epizod tuto sérii.
"Tento rok budeme mít 26 dílů," řekl Hanson. "Uděláme 22, objednávka je pro 22 a máme ještě 4, které se musí naplánovat."

Zatímco bude Brennanová pryř, objeví se známá tvář, která převezme její místo.

Brennanová mohla vzít Christine a utéct, ale to neznamená, že Jeffersonian se zavírá. Vlastně, zatímco tým pokračuje bez doktorky Brennanové, Clark se stane tím, kdo převezme její pozici.
Hanson říká, že Clark bude překvapivě plachý a ostýchavý. "Je to součástí příběhu," směje se. "Jak si myslíte, že budou všichni reagovat na to, že Clark bude v kanceláři Brennanové? Každý s ním bude muset pracovat."


Ou, ne všichni s ním budou muset pracovat.
"Booth, ve skutečnosti, nemusí," řekl Hanson. "Protože Boothovi byl přiřezen stůl (možná oddělení)."

150. epizoda se blíží!

"Tady je něco, co vám řeknu: existuje excelentní kniha, kde kanadský spisovatel udělal něco, co se mi moc líbilo," řekl Hanson. "Mansfieldský park je skvělá povídka...a pak kanadský autor napsal knihu, ve které byly části povídky, které jsme tam neviděli. A to mě moc zajímá. Je to jeden z modelů, o kterých přemýšlím. Ale ještě nevím, jestli to uděláme."
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Jenny Jenny | E-mail | Web | 28. července 2012 v 16:49 | Reagovat

Ahoj.
Sama jsem svým rozhodnutím zaskočena, ale je na čase. Opouštím svůj blog o BONES. Najdeš mě ještě na blogu TALENTED.

Tvůj blog budu jistě i nadále navštěvovat. Děkuji za všechny Tvé krásné komentáře a jsem ráda, že jsme se touto cestou mohly poznat.

2 BenyI BenyI | E-mail | 17. ledna 2017 v 9:37 | Reagovat

I found this page on 11th place in google's search results. You need some search engine optimization. Many webmasters think that seo is dead in 2017, but it is not true. There is sneaky method to reach google's top 5 that not many people know. Simply search for:  pandatsor's tools

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.