Comic Con 2012 Bones Panel Clip 2

19. července 2012 v 21:42 | Hanka.piper |  Videos - Others
První dotaz přišel od někoho, kdo přijel do San Diega až z Londýna a chtěla vědět, jak se jim líbilo natáření v hlavním městě Anglie. David si Londýn zamiloval. Pamatuje se scénu, kdy vylil kávu do Temže. A londýnský káva mu chutnala. "Moje postava si ztěžovala, že v Londýně bylo těžké sehnat dobrou kávu a pak ji vylije." Pak zmínil scénu s polibkem před mostem, "Hele, já si ani nepamatuju, že jsme se líbali," reagovala Emily. Emily se Londýn také moc líbil, protože tam jako malá žila. Nathan dokonce před několika týdny v Londýně byl, "A on stále stojí."


Další dotaz byl ohledně dětí v Bones. "Parker teď žije v Evropě," říká David. "A Christine bych rád viděl v seriálu dále." Nátáčet ake s dětmi je velmi složité - protože to jsou děti. Nathan dále řekl, že se nemusíme bát, že by Christine zestárla rychle, a během dvou měsíců by jí byly tři roky. Takže nebude tak stará, aby šla na vysokou. "Podle mě je na to ale dost chytrá," říká Emily, načež David reaguje, "To má po svém otci."


Je Max takový kriminálník, za kterého ho považujeme?
"No, on je kriminálník, protže udělala věci, které jsou proti zákonu," říká Emily. "Dělá špatné věci z dobrých důvodů."

Jak je na tom 150. epizoda Bones? Zřejmě si budeme muset započítat a zjistit, kdy nás 150. epizoda čeká :)
"Ještě nemám přesnou představu o této epizodě," říká Nathan. David potom blázní s přízvukem, a Nathan reaguje, "Možná bude 150. epizoda s tebou s přízvukem."
"To by bylo úžasné!" říká Emily.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Karamelka Karamelka | Web | 23. července 2012 v 10:55 | Reagovat

David je úžasný :-D a pak ta Emily :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.