Červenec 2012

Hart Hanson: Brennan’s (Temporary) Replacement + 150th Episode

25. července 2012 v 11:05 | Hanka.piper |  8 SEASON [News]
BONES se nevrátí do produkce ještě asi týden (a show se nevrátí na televizní obrazovky ještě 2 měsíce), ale Hart Hanson přece jen něco prozradil na FOX All-Party.

Připravte se na největší sérii...

Není žádným tajemstvím, že epizody BONES v minulé sérii několikrát rostly a zmenšovaly se až do finále 7x13 a 4 bonusových hodin, které budou vysílány na TBD, ale to znamená, že fanoušci budou mít nadbytek epizod tuto sérii.
"Tento rok budeme mít 26 dílů," řekl Hanson. "Uděláme 22, objednávka je pro 22 a máme ještě 4, které se musí naplánovat."

Zatímco bude Brennanová pryř, objeví se známá tvář, která převezme její místo.

Brennanová mohla vzít Christine a utéct, ale to neznamená, že Jeffersonian se zavírá. Vlastně, zatímco tým pokračuje bez doktorky Brennanové, Clark se stane tím, kdo převezme její pozici.
Hanson říká, že Clark bude překvapivě plachý a ostýchavý. "Je to součástí příběhu," směje se. "Jak si myslíte, že budou všichni reagovat na to, že Clark bude v kanceláři Brennanové? Každý s ním bude muset pracovat."


Comic Con 2012 Bones Panel Clip 2

19. července 2012 v 21:42 | Hanka.piper |  Videos - Others
První dotaz přišel od někoho, kdo přijel do San Diega až z Londýna a chtěla vědět, jak se jim líbilo natáření v hlavním městě Anglie. David si Londýn zamiloval. Pamatuje se scénu, kdy vylil kávu do Temže. A londýnský káva mu chutnala. "Moje postava si ztěžovala, že v Londýně bylo těžké sehnat dobrou kávu a pak ji vylije." Pak zmínil scénu s polibkem před mostem, "Hele, já si ani nepamatuju, že jsme se líbali," reagovala Emily. Emily se Londýn také moc líbil, protože tam jako malá žila. Nathan dokonce před několika týdny v Londýně byl, "A on stále stojí."


Další dotaz byl ohledně dětí v Bones. "Parker teď žije v Evropě," říká David. "A Christine bych rád viděl v seriálu dále." Nátáčet ake s dětmi je velmi složité - protože to jsou děti. Nathan dále řekl, že se nemusíme bát, že by Christine zestárla rychle, a během dvou měsíců by jí byly tři roky. Takže nebude tak stará, aby šla na vysokou. "Podle mě je na to ale dost chytrá," říká Emily, načež David reaguje, "To má po svém otci."


COMIC CON 2012 Photogallery

18. července 2012 v 15:55 | Hanka.piper |  News
©Bones-Kosti.blog.cz
©Bones-Kosti.blog.cz
©Bones-Kosti.blog.cz
.

BONES 7 season Episode Stills

18. července 2012 v 15:35 | Hanka.piper |  News
©Bones-Kosti.blog.cz
©Bones-Kosti.blog.cz
©Bones-Kosti.blog.cz
©Bones-Kosti.blog.cz
©Bones-Kosti.blog.cz
©Bones-Kosti.blog.cz
©Bones-Kosti.blog.cz
©Bones-Kosti.blog.cz
©Bones-Kosti.blog.cz
©Bones-Kosti.blog.cz
©Bones-Kosti.blog.cz
©Bones-Kosti.blog.cz
©Bones-Kosti.blog.cz
.

BONES 7 season Promo

18. července 2012 v 15:26 | Hanka.piper |  News

.

Design 1.3

16. července 2012 v 13:14 | Hanka.piper |  Designy
LAST DESIGN:


NEW DESIGN:

.

BONES - Comic-Con 2012: Booth Interview [Part 2]

15. července 2012 v 0:11 | Hanka.piper |  Videos - Others
Za co by se Nathan oblékl na Comic Con? "Myslím, že jako Flash. Neříkám, že bych vypadal dobře. Jen říkám, že bych se chtěl rychle pohybovat, jako Flash." Emily by se ráda oblékla jako Wonder Woman a David by chtěl být velký hnědý medvěd.

.

BONES - Comic-Con 2012: Booth Interview

15. července 2012 v 0:06 | Hanka.piper |  Videos - Others
Nathan, Emily a David povídají o svých zážitcích z Comic Conů i z minulých let. David se například zúčastnil svého prvního v roce 1997 [jako Angel v Buffy the Vampire Slayer], kdy prý Emily ještě ani nevyšla z vysoké školy.

.

[David&Emily] Comic Con 2012 Photoshoot

14. července 2012 v 14:44 | Hanka.piper

BONES - Comic-Con 2012 Reel

14. července 2012 v 14:23 | Hanka.piper |  Videos - Promo
.

Comic Con 2012 Bones Panel Clip 1

14. července 2012 v 14:09 | Hanka.piper |  Videos - Others
Nejen diváci, ale i herci se těšili, že se v nové premiérové sérii zase vydají na výlet za hranice Spojených států. Bohužel to vypadá, že kvůli problémům s rozpočtem se tak nestane, a výlet do Londýna si neužijeme ani my ani oni. Nicméně, Nathan zmínil, že by se rád vydal do Francie, David zase do Kanady.

Dále se baví o epizodě, ve které se natáčela Brennanina kniha. Herci si natáčení v Hollywoodu o Hollywoodu velice užili. Jejich show je prý postavena tak, že si z toho mohli udělat legraci.


První dotaz z publika se týkal Pelanta a jeho roli v premiérové sérii. Očividně se ho jen tak nezbavíme a Pelant nás bude provázet celou sérií a bude se objevovat tak, jak to nečekáme. Natah říká, že bude vždycky napřed před našimi lidmi. David na to reaguje, "Může být napřed před našimi lidmi, ale nikdy nebude o krok před Boothem." David by si s ním prý rád zahrál karetní hru o Brennanin život.

Další dotaz byl on někoho, kdo měl dokonce na sobě kabát od Brennanové, a otázka byla, jestli někdo z nich četl knihy od Kathy před natáčením Bones. Emily je nečetla před natáčením, ale v průběhu show a moc se jí líbily. David je na druhou stranu nečetl, ale taky říkal, že by neměl z čeho čerpat pro svou postavu, protože postava Bootha se v Kathyniných knihách neobjevuje. Emily svou postavu Temperance vidí jako něco, co předcházelo Tempe v knihách.

BONES - Comic-Con 2012: Panel

14. července 2012 v 13:48 | Hanka.piper |  Videos - Others
Nathan: "Tato série bude o tom, jestli dokáží přežít to, co se jim stalo. Bude to série 'Stáčí láska?'. Případy budou lepší než kdy předtím. Více bizardní. Světy, které jsme nikdy neviděli. A budou to případy, které bude složitější na vyřešení. To vytvoří mezi všemi větší napětí."

Deschanel: "Brennanová a Emily si ještě nikdy nebyly podobnější než teď, když mají děti. Já procházím scénář a jsem jako, 'Hej, počkejte chvíli, takhle to prožívám taky."


Boreanaz: "Je pocta sedět vedle někoho po 7.sérií a bý tak šťastný, že jsem součástí takovéto show, a FOX nám dává příležitost si to opravdu užít. A pracovat s někým, jako je Emily je požehnáním, takže děkuji."

Deschanel: "Ou...o můj bože, to je jako...je neuvěřitelné pracovat s někým, s kým vycházíte a s kým se přátelíte."

ComicCon2012: Booth's Anger, Washing-Machine Sex and a 'Darker' Season 8

14. července 2012 v 13:19 | Hanka.piper |  8 SEASON [News]
HRA BĚŽÍ | Když se Bones vrátí, Brennanová bude pryč už nějakou dobu. "Je závislá na svém otci, který ji dal život, který nenáviděla," říká Nathan. "Skrývali se a utíkali 3 měsíce." To, kde přesně byli, bude "velká neznámá." Mezitím, tým se "snaží najít způsob, jak ji dostat zpátky, očistit ji. Všichni jsou jako na jehlách."

BOOTH SE NAŠTVE | Agent FBI nevezme příliš vlídně to, že ho Brennanová opustila. "Bude to pro něj těžké," řekl Boreanaz. "Teď je vtlačen do pozice, kde se bude muset vypořádat s otázkami od úřadu." Nathan dodává: "Booth už to nemůže vydržet. Je dost naštvaný na to, že už nebude poslušný chlapec." Herec věří, že Booth se vydá za svou lepší polovičkou na vlastní pěst, a i když se s tím nakonec vypořádají, "ona zaplatí," řekl se smíchem.

VŠE, CO POTŘEBUJEŠ JE LÁSKA? | "Je to 'Stačí láska?' série," vysvětlil Nathan, který dodal, že téma bude o, "Budeme schopni dát zase všechno dohromady?" A to se týká nejen Bootha a Brennanové, ale také Hodginse a Angely, Daisy a Sweetse, a Cam - která dostane "velmi překvapivý" nový milostný zájem - a její dcera.


MEDIA

13. července 2012 v 12:41 | Hanka.piper
MEDIA

I AM BACK!!!

11. července 2012 v 20:36 | Hanka.piper |  News
Zdravím, tak jsem zpátky. Zatím asi jen na prázdniny, protože pak nastupuju na vysokou do Brna (YEY!) a nebudu schopná přidávat, ale možná to zvládnu. Teď jsou dokoukala znova všechny série Bones a znovu jsem se úplně zamilovala. Takže asi proto jsem se rozhodla blog zase rozjet. Alespoň částečně. Jste rádi? :)

Vaše Hanka.piper