Červenec 2011


Bones' Comic-Con Panel Canceled

21. července 2011 v 22:41 | Hanka.piper
Nechci to nejak rozebírat. Jen dávám vědět, že letošní Comic-Con s herci Bones byl zrušen. Jak Emily Deschanel tak David Boreanaz to totiž z osobních důvodů do San Diega nestihnou.

Škoda, takže letos žádné fotky ani videa.
No, snad budou aspoň novinky....

Stephen Nathan: "Very comfortable bed in Bones"

21. července 2011 v 22:37 | Hanka.piper |  Bones - SPOILERS
Stephen Nathan způsobil na Twitteru šílenství svou zprávou:
"Velký den v Bones. Dnes [11.7.] se začínáme připravovat na první epizodu 7.série! Potřebujeme nechutně vypadající lidské ostatky. A jednu velmi pohodlnou postel."

Otázkou je, pro koho tu postel potřebovali? Dostane se nám v hned v první epizodě pohledu na naši oblíbenou dvojici v jednom lóži? Už víme, že ráno bude Brennanová manévrovat u Bootha v kuchyni...

"Nestačí říct, že je tam postel pohodlná?" řekl Nathan. "Musím vám ji i nakreslit? Budete potřebovat svoji představivost, protože já jsem mizerný umělec."

BONES 7 SEASON [episodes]

21. července 2011 v 22:22 | Hanka.piper |  Bones - SPOILERS

BONES 7 SEASON

7x01 "The Memories in the Shallow Grave"
7x02 "The Hot Dog in the Competition"

Brennan is having a girl

21. července 2011 v 22:14 | Hanka.piper |  Bones - SPOILERS
Mám pro vás nové zprávy ohledně miminka, které čeká Brennanová. Podle posledních zpráv by to měla být holčička. Teď jen můžeme hádat, jak se bude jmenovat. Pokud máte nějaké nápady, napište mi do komentářů.

Co se týká Emily Deschanel, je na 80% jisté, že rovněž čeká holčičku, protože po focení jednoho photoshootu ji prý byla poslána sukýnka pro baletky.

Spoiler: "Brennan maneuvering in Booth’s kitchen in the morning"

19. července 2011 v 12:44 | Hanka.piper |  Bones - SPOILERS
Všechny vás určitě zajímá, čím vlastně začneme novou sérii Bones a nové zprávy by mohly potěšit všechny fanoušky Bootha a Brennanové.

Navíc se zdá, že už v první epizodě bude mít naše novopečená maminka velké bříško a že tatínek na ni nedá dopustit. A tak nejen on, ale i ostatní budou na stráži a budou Brennanovou hlídat ve dne v noci. Jejich snaha pomoci se však setká s typickou Kůstčinou reakcí.

Jak už jsem zmínila, Kůstka už bude mít velké bříško a hned na začátku série bychom ji mohli vidět manévrovat po ránu v Boothově kuchyni. Že by přespávala? Měli bychom upozornit církevní starší!

Booht and Brennan against “tech-savvy foe”?!

3. července 2011 v 19:01 | Hanka.piper |  Bones - SPOILERS
Nejdříve tu byl Hrobník. Potom, Gormogon. Teď jdou Booth a Brennanová po..."technicky zdatném nepříteli"?!
Nezní to příliš hrozivě, ale detaily okolo velkého zloducha 7.série Bones vyplouvají na povrch a on (nebo ona) zní strašidelně.

Stephen Nathan popsal tohoto nového darebáka jako "někoho, kdo je velmi zvláštní a nebojácný nepřítel," nicméně "jako by více z 21.století" než ti předešlí.

Nathan řekl TVGuide.com, že tato "zločinná postava" se objeví na konci 6.epizody - neboli poslední epizodou před odchodem Emily Deschanel na mateřskou. Jakmile se herečka vrátí, "Budeme sledovat nového padoucha chvíli v této sérii a možná té další." Nápady na herce? (James Marsters?)