Comic Con 2010: Hart Hanson [Spoiler 6th season]

29. července 2010 v 14:47 | Hanka.piper |  Hart Hanson
Mám pro vás další video z Comic Conu. Je to rozhovor s Hartem Hansonem a je v něm několik zajímavých informací, které někteří z vás už ví, ale někteří ne.

Na otázku, jak bude probíhat první díl, Hart odpověděl, že nebude nic říkat ohledně průběhu. Může jen říct, že naplánováno bylo, že se setkají o rok později, ale že to tam nebude - z dřívějších informací víme, že se bude jednat "jen" o 7 měsíců.

Na klasickou otázku ohledně Boothovy nové přítelkyně, odpověděl stejně jako všichni ostatní: "Odkud to máte?" Zjevně ani jeden z nich nečte TV Guide. Prý to slyšel a moc ho to zajímá. Je tam taky řeč o tom, jestli i Brennanová bude mít nějaký objekt zájmů (tedy kromě Bootha :-)


Pak se mluví o ostatní postavách. O Daisy a Sweetovi a taky o Angele a Hodginsovi, kteří si žili svůj krásný život v Paříži a je pro ně těžké se vracet. Proto museli vymyslet pořádný důvod aby se vrátili. A jak už všichni víme, je to Cam, která je potřebuje zpátky.

Dále je řeč o nových postavách a prý na začátku bude nová, ale neřekne, kdo to je, protože by odhalil příběh, takže se můžeme jen dohadovat. Samozřejmě se zmiňuje o Cyndi Lauper a taky chtějí zpátky Stephena Frye [Dr. Gordon Wyatt]. Taky chtějí mít v nové sérii více hostujících hvězd, a aby byly ve více epizodách, ne jen v jedné a aby třeba nakonec všechny neumřely.

Pak je zajímavá otázka a to, jaká vražda se mu nejvíce líbila.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.