Červenec 2010


Comic Con 2010: David and Emily Interviews about 6 season

29. července 2010 v 15:03 | Hanka.piper |  David and Emily/Seeley and Bones
Další rozhovor je s Emily a Davidem. První otázka se týká jejich vztahu a jak bude na začátku a v průběhu následující série vypadat a jak se bude vyvíjet. David i Emily na to měli stejnou odpověď a to, že se nezmění, bude stejný. Budou nosit i stejné oblečení :-)

Pak se zase dostanou k Boothově objevu. David zase zdrmolil jméno ostrovu, kde byla Brennanová, ale pak se opravil. Nic nového jsme se ale o ní nedozvěděli.


Opět je tu zmínka o "plánované" smrti. Emily to prý ČETLA. Ale ani jeden nemá nic konkrétního, ale máme se jí zaptat Harta (který nám to ale taky neřekl).

Speciální otázka na Emily: "Jakou nejhnusnější věc jste musela dělat?" A odpověď? "Navléct si kůži mrtvého člověka na svou ruku [1.série]."

Davidovi i Emily se podle všeho moc líbilo natáčení flashbacku z jejich prvního případu, který byl ve 100.epizodě Bones.

Comic Con 2010: Hart Hanson [Spoiler 6th season]

29. července 2010 v 14:47 | Hanka.piper |  Hart Hanson
Mám pro vás další video z Comic Conu. Je to rozhovor s Hartem Hansonem a je v něm několik zajímavých informací, které někteří z vás už ví, ale někteří ne.

Na otázku, jak bude probíhat první díl, Hart odpověděl, že nebude nic říkat ohledně průběhu. Může jen říct, že naplánováno bylo, že se setkají o rok později, ale že to tam nebude - z dřívějších informací víme, že se bude jednat "jen" o 7 měsíců.

Na klasickou otázku ohledně Boothovy nové přítelkyně, odpověděl stejně jako všichni ostatní: "Odkud to máte?" Zjevně ani jeden z nich nečte TV Guide. Prý to slyšel a moc ho to zajímá. Je tam taky řeč o tom, jestli i Brennanová bude mít nějaký objekt zájmů (tedy kromě Bootha :-)


Pak se mluví o ostatní postavách. O Daisy a Sweetovi a taky o Angele a Hodginsovi, kteří si žili svůj krásný život v Paříži a je pro ně těžké se vracet. Proto museli vymyslet pořádný důvod aby se vrátili. A jak už všichni víme, je to Cam, která je potřebuje zpátky.

Dále je řeč o nových postavách a prý na začátku bude nová, ale neřekne, kdo to je, protože by odhalil příběh, takže se můžeme jen dohadovat. Samozřejmě se zmiňuje o Cyndi Lauper a taky chtějí zpátky Stephena Frye [Dr. Gordon Wyatt]. Taky chtějí mít v nové sérii více hostujících hvězd, a aby byly ve více epizodách, ne jen v jedné a aby třeba nakonec všechny neumřely.

Pak je zajímavá otázka a to, jaká vražda se mu nejvíce líbila.

Eric Millegan [Zack] back in Bones?

29. července 2010 v 14:26 | Hanka.piper |  Bones - SPOILERS
©Bones-Kosti.blog.cz
Výkonný producent Bones odhalil, že by byl rád, aby si Eric Millegan vrátil do své role Zacka.

V rozhovoru pro Entertainment Weekly připustil Stephen Nathan, že nepředpokládá, že se Millegan vrátí zpátky do show.

"Milujeme Erica a byli bychom moc rádi, kdyby se vrátil," řekl. "Ale ještě nemáme žádné bezprostřední plány.

Nicméně dodal: "Série je mladá a stále tu zůstává možnost."


The same taxi and scene [5x16 & 5x21]

29. července 2010 v 14:11 | Hanka.piper |  Bones → About serial
Ahoj, určitě jste si toho všimli, ale já to sem dám, protože mi to přijde zajímavé. Ve 100. epizodě jsme ve vzpomínkách viděli, jak Brennanová odjíždí taxíkem. Podobná scéna je pak v i díle 5x21 The Boy with the Answer. A nejen, že ty to scény jsou skoro stejné - je v nich použit i stejný taxík.

©Bones-Kosti.blog.cz
.


MY FF - Věříš na kouzla? - 9.část

29. července 2010 v 0:00 | Hanka.piper
Washinghton…Jeffersonův ústav…Kancelář Angely

"Máme ho!" volala Angela z kanceláře. Jack a Ashley hned běželi za ní. Když vešli do místnosti byla na obrazovce fotka nějaké muže.
"Ange, kdo je ten, koho máme?" zeptal se Hodgins.
"Našeho vraha, hmm..." ukázala na obrazovku.
"Jak to ale můžete vědět? Vím, že jsem tu teprve pár hodin, ale sleduju kriminálky, bez důkazů a příčiny smrti, kterou ještě nemáme, to nemůžete vědět jistě," ozvala se Ashley.

"Ovšem...taky žádnou nenajdete. Postaral se, aby jste žádnou nenašli. Přečetla jsem si o něm všechno a věřte mi, nic nenajdete. Ne na kostech...už přišly výsledky z laborky?"
"Ne, ale jak můžeš vědět, co a kdo ho zabil?"
"Snadno. Hledala jsem ve státní databázi umrtí samaritánů za posledních 5 let, našla jsem 10 záhadných umrtí a všechny měly stejný jmenovatel...CIA."
"C-I-A? Jak to proboha myslíš? Zabila je CIA?"
"Ne...pracovali jako agenti v CIA. Je to asi jen 7 let starý program, kdy se do nemocnice nasadí agent a prověřuje ji," řekla Angela.

"No jo, ale jak ty ses o tom dozvěděla? Nemají být náhodou ty programy tajné?"
"No, to mají, ale musíš vědět, kam zavolat a kam se připojit," řekla pyšně.
"A ten s tím má společného?" zeptala se nenápadně Ashley.
"Je to šéf organizace, které se to zrovna moc nelíbí, protože obchodují s lidkými orgány."


Emily Deschanel: Arriving at Hard Rock Hotel, San Diego

26. července 2010 v 21:28 | Hanka.piper |  Emily: Gallery
Emily byla vyfocena, když řicházela k hotelu Hard Rock v San Diegu, kde se konal Comic-Con.

©Bones-Kosti.blog.cz


Comic Con 2010: Portrait

26. července 2010 v 21:17 | Hanka.piper
A máme tu první a doufám, že ne poslední portréty z Comic-Conu od Entertainment Weekly. Je na něm Emily a David a myslím, že sladší už být nemůže.

©Bones-Kosti.blog.cz

PhotoGallery Link » Cast » Cast Together » Comic Con 2010: Portrait
.

Emily Deschanel: EW and Syfy Celebrate Comic-Con - 24th July

26. července 2010 v 21:09 | Hanka.piper |  Emily: Gallery
Emily Deschanel se mimo základních akcí Comic-Conu zúčastnila i párty televize Syfy a magazínu Entertainment Weekly, tentokrát ale bez Davida. Je ale škoda, že jsou jen dvě fotky protože byla překrásná.
©Bones-Kosti.blog.cz

.


Design 1.1

25. července 2010 v 23:46 | Hanka.piper |  Designy
ikonka
Zdravím vás, tak přidávání po Comic-Conu máme za sebou, ale určitě přibydou ještě nějaké video, fotky a rozhovory, no ale k věci.

Lussy mi zase udělala nová design a je nádherný! Strašně moc se jí povedl. Sice jsem musela trocu změnit nastavení, aby to vyhovovalo všem rozlišením, ale už je to v pořádku. Moc moc děkuju!!


©Bones-Kosti.blog.cz
Ikonka

Bones-Kosti

"Sandwich" discussion on Comic-Con

25. července 2010 v 21:56 | Hanka.piper |  David and Emily/Seeley and Bones
Tuhle část diskuze jsem sem prostě nemohla nenapsat. Celé jsem jí nerozuměla a tak děkuji Vallerii za přesnější překlad.

David: Jsme partneři. Musíme pracovat spolu. Jsme stejní, jsme jako...
Emily: Sendvič.
David: Sendvič, který jde ven a řeší zločin. Každý jako jiný druh sendviče. To je skvělý nápad. Fantastické. Ty máš ráda zeleninu, takže bych byl zeleninový sendvič.
Emily: Byl by si můj zeleninový sendvič?
David: Rozhodně bych byl tvůj zeleninový sendvič, když ty mi budeš cheeseburgerem.
Emily: To nevím.
David: Dobrá, mohlo by to být i tofu.
Emily: Co takhle falešný cheeseburger?
David: Falešný cheeseburger? To nepůjde... promiň.

Emily: Další plátek chleba do tvého sedviče?
David: Chceš, abych já byl chleba?
Emily: My oba jsme chleba.
Emily: Tady je napsáno, pamatujte, že členové publika mohou mít méňe než 18 let.
David: Děkuji, že si mi to připoměla.
Emily: Nebyla bych tvůj partner, kdybych to neřekla.
.

BONES: Comic-Con 2010, Panel

25. července 2010 v 21:27 | Hanka.piper |  Videos - Others
Tak já vám nebudu popisovat nebo překládat celý výstup, protože i když třeba nerozumíte anglicky, tak se určitě pobavíte, já jsem zatím shlédla z hodinového výstupu 3 minuty a jsem pobavená na zbytek dne a možná i zítřka...a to mi stačil příchod Davida a jegho vzpomínání na rok 1997, kdy tam byl poprvé a to jako Angel v Buffy přemožitelce upírů...určitě se na to koukněte!
Comic Con, BONES Panel, July 23rd

25. července 2010 v 21:14 | Hanka.piper
Mám tu pro vás i pár fotek přímo z panelu Bones, kde Emily Deschanel, David Boreanaz a Hart Hanson odpovídali na otázky. Jako další článek vám sem dám videa z celého průběhu. Nejlepší ksichtíky tam má asi tentokrát Emily. Užijte si je...

©Bones-Kosti.blog.cz

.

Comic Con 2010: San Diego, July 23rd [Signing for fans]

25. července 2010 v 21:10 | Hanka.piper
Ani propaganti Bones se nevyhnuli každočnímu Comic-Con podepisování pro fanoušky. Emily, David i Hart si to určitě moc užili. Taky bych on nich chtěla podpis, nebo je aspoň vidět.

©Bones-Kosti.blog.cz

.

Comic Con 2010: San Diego, July 23rd

25. července 2010 v 21:06 | Hanka.piper
Tak a mám tu pro vás fotky z letošního Comic-Conu v San Diegu. Z Bones se ho účastní David Boreanaz, Emily Deschanel a Hart Hanson. Em to moc slušelo, moc se mi líbí její nový účes, který ukázala už na FOX Upfront After Party a samozřejmě musím pochválit i Davida.

©Bones-Kosti.blog.cz

.

Emily & David Comic Con 2010 Interview with Ausiello

24. července 2010 v 21:41 | Hanka.piper |  David and Emily/Seeley and Bones
Ausiello se jich samozřejmě ptá, jak to bude s Boothem a Brennanovou, až se znovu uvidí a prý to bude těžké. Potom jaké bylo jejich (Emily a Davida) první setkání po takové době - a prý část pilotního dílu natáčeli zrovna den před Comic-Conem.

Na to, co si myslí o finále 5.série. Emily z toho měla dobrý pocit, že Brennanová se změnila a nechce být jen kolem smrti a potřebovala si odstup od toho co je mezi ní a Boothem. Ausiella zajímalo, proč se na letišti neobjali, protože to čekal. David na to odpověděl, že po tom, co Brennanové v 100.epizodě vyznal city na to ona nebyla připravené a on byl smutný. Někdy je obejmutí moc - musíte jen odejít. A David to popsal jako obejmutí očima - "eye-hug".


Další na řadě byl Boothův nový objekt zájmů z Afgánistánu - Emily: "I don´t want to hear about it!" - a taky že mezi Brennanovou a nově příchodí nebudou boje "cat-fight". Ale Brennanová bude podle Davida žárlit. Emily na to reaguje tím, že ona chce, aby byl šťastný, chce to pro něj to nejlepší, že tam nějaká žárlivost je a pak si Brennanová uvědomí, že udělala chybu. Samozřejmě další otázka byla, jestli si to uvědomí v této sérii - nikdo nic neví.

Emily se taky zmíní o loňském Comic-Conu, kdy se diváků ptali, jestli chtějí, aby se Booth a Brennanová dali dohromady a u "ne" prý slyšeli větší jekot. Ausiello na to ale řekne, že negativní lidi jsou hlasitější - ti co nemají lásku v srdci.


BONES - Comic-Con Reel 2010

24. července 2010 v 21:05 | Hanka.piper |  Videos - Promo
Tohle je skvělý sestřih FOXu z 5.série Bones pro letošní Comic-Con. Určitě se koukněte!