Leden 2010

Bones Cast - Some of Us

31. ledna 2010 v 16:33 | Hanka.piper |  Videos - Fan MadeTV Guide: Mega Buzz: News

24. ledna 2010 v 20:02 | Hanka.piper |  Bones - SPOILERS


Rozhovor s Hartem Hansonem o 100.epizodě

24. ledna 2010 v 17:48 | Hanka.piper |  Hart Hanson
Zap2it zpovídal Harta Hansona ohledně aktualit k nadcházejícímu ději seriálu Bones / Sběratelé kostí. Dostalo se na otázky ke 100.epizodě, novým tvářím v seriálu i Hartovu tweetování. A tady už máte rozhovor přeložený do češtiny:

Zap2it: Harte, víme, že Goodman se ve 100.epizodě nevrátí, ale koho z našich starých známých se dočkáme?
Hart: Přivedli jsme zpět Zacka (Eric Millegan). A taky Caroline (Patricia Belcher).

Zap2it: Jak to uděláte s Caroline, když ji Brennanová a její "šprti" poznali až na začátku seriálu?
Hart: Víte, nyní dělá federálního žalobce, takže prostě budeme předstírat, že před šesti lety byla federálním žalobcem ve Washingtonu. A taky jí uvidíme v akci.

Zap2it: Dva z obvyklých hostů seriálu - Ryan O'Neal a Stephen Fry - jsou, zdá se, zaneprázdněni. Ryan točí 90210 a Stephen je teď tak trochu v izolaci. Pozměnilo to nějak plány na tuto sérii?
Hart: Vím, kde Stephen je. Píše druhý díl své biografie a potřebuje tři měsíce na dokončení. Teď se jen někde ukrývá, aby to mohl dokončit. Takže si bohužel myslím, že se do konce série nevrátí. Ale poměrně často spolu hovoříme - také společně něco píšeme - takže až řekne: "Jdu do toho," skočíme po něm, protože to je prostě Stephen Fry. Je opravdu skvělý. A nakonec myslím, že alespoň na jeden díl získáme zpět i Ryana. Rádi bychom ho viděli častěji. Pokaždé, když je na obrazovce, tak si říkáme: "Pane Bože, vždyť je to Ryan O'Neal". Je to velká filmová hvězda a my ho máme v našem seriálu.


Funny Bones!

13. ledna 2010 v 22:12 | Hanka.piper |  Videos - Fan MadeSvatební zvony v Sběratelích kostí

12. ledna 2010 v 19:37 | Hanka.piper |  Bones - SPOILERS
Na konci páté série by ke svatbě mělo opravdu dojít a Hart Hanson naznačil, že by měl být ukázaný celý obřad. Nebojte se, nebudete v žádném snu ani alternativní realitě, jak už nás nejednou napálili.

Mohl by to být Booth a Brennanová? Těžko. Ale výkonný producent Stephen Nathan odhalil, že jejich vztah nabere nečekaný obrat po 100.epizodě, která se vrátí k prvnímu případu Bootha a Brennanové. Ta bude sloužit jako katalyzátor pro to, co přijde na konci 5.série.

"Po 100.epizodě přehodnotí svůj vztah," řekl Nathan Michaelovi Ausiellovi (EW). "Chystají se jít po jiné dráze, než jsme byli zvyklí v této sérii."

"Po většinu letošní série jsme viděli, jak Booth bojuje se svými city k Brennanové," dodává Nathan. "Myslím, že po 100.epizodě by mohli něco málo vyřešit. Vydáme se s nimi novým směrem."

Pokud si myslíte, že "novým směrem" bude zahrnovat to, že Booth a Brennanová skutečně zpečetí svůj vztah, zamyslete se znovu. Podle Nathana to není v této sérii pravděpodobné. "Myslím, že jejich vztah bude čekat mnohem zajímavější obrat. Myslím, že to bude mnohem zajímavější než jen zpečetění vztahu. Bude to něco, co naše emoce vzbudí mnohem víc," říká.

News about Bones

10. ledna 2010 v 15:05 | Hanka.piper |  Bones - SPOILERS
→ Víme, že se Bones na americké obrazovky vrací 14.ledna 2010 s dílem 5x11 The X In The File. Doteď ale nebylo známo, jak je na tom Kanada. Doposud vysílala Bones o 1 den dříve než USA, takže jsme se k novému dílu dostávali již ve čtvrtek ráno místo pátku. Od letošního roku ale dochází ke změně a nové díly Bones poběží na Global TV ve stejný den jako na FOXu - tedy ve čtvrtek.

→ Caroline je zpět! A hned ve 100.epizodě. Divíte se, jak to tvůrci chtějí udělat, když víme, že se s ní Brennanová poprvé setkala až v dílu 1x19 Man in the Morgue? Hart Hanson k tomu říká, že to mají vymyšlené. Má Caroline rád a ve 100.epizodě ji prostě chtěl. Je například možné, že bude ze scénách ze současnosti a ne ve flashbacích.

→ Bylo definitivně potvrzeno, že spolu s Caroline se ve 100.epizodě objeví i Zack Addy (Eric Millegan).

→ Když už tu padla zmínka o 100.epizodě, můžeme se na ni těšit 8.dubna 2010. Bude se jmenovat 5x16 The Parts in the Whole of the Sum.

→ Ryan Cartwright alias stážista Vincent Nigel-Murray na svém Twitteru uvedl, že se v Bones objeví v epizodě 5x13 Dentist in the Ditch.

→ V jednom z budoucích dílů 5.řady seriálu Bones / Sběratelé kostí se Brennanová bude muset zúčastnit setkání spolužáků ze střední školy.

Source: Gilly

Bližší informace ke 100.epizodě seriálu Bones

10. ledna 2010 v 15:01 | Hanka.piper |  Bones - SPOILERS
Stá epizoda seriálu Bones / Sběratelé kostí klepe na dveře a právě teď se dává dohromady její scénář. Epizoda se vrátí na úplný počátek spolupráce mezi Boothem a Brennanovou. Hart Hanson prozradil: "Jde o to, že se právě chystá vydání Sweetsovy knihy. Booth s Brennanovou si ji přečtou a řeknou mu, že je tu jen jeden problém s tím, co píše. Prý vychází z jednoho velkého nepochopení situace a že mu musí vyprávět o jejich prvním společném případu, aby měl ucelené informace."

Flashbacková epizoda se přenese o 6 let nazpět (ještě před první epizodu seriálu). Dozvíme se, že Bootha trápí jeden nevyřešený případ, který nemůže dostat z hlavy. Vyhledá Brennanovou s žádostí o pomoc, ale duo si zpočátku vůbec nesedne.

Emily Deschanel dodává: "Těším se, že zjistíme, co přimělo Bootha a Brennanovou k tomu, že se nesnášeli. Muselo to být něco opravdu velkého."

A přichází jedna dobrá zpráva - v této epizodě uvidíme i Erica Millegana jako Zacka Addyho! Dokonce se zde objeví i Tamara Taylor jako Cam, přestože k Bones přišla až v 2.sérii. Bude se věnovat povolání, které vykonávala před nástupem do Jeffersonu - tedy práci koronera (soudního ohledávače).

Když se TJ Thyne doslechl o výroční epizodě, rozběhl plán jak vyobrazit svou postavu - Jacka Hodginse - jako tlouštíka. "Nacpal se do speciálního obleku a přišel jako tlustý Jack, abychom se mohli rozhodnout, zda se nám to líbí. Bylo to opravdu vtipné. Ale nakonec do toho nepůjdeme," říká Hart Hanson.

Source: Gilly