Září 2009


3x04 - The Secret in the Soil / Tajemství v půdě

30. září 2009 v 21:19 | Hanka.piper
Tajemství v půdě

Agent Booth a doktorka Brennanová řeší případ mrtvoly nalezené v kompostu. Co bylo příčinou smrti?

Booth a Kůstka jsou přivoláni k mrtvole nalezené skupinkou teenagerů v parku. Tělo se zdá být již ve vysokém stupni rozkladu, při bližším ohledání se ale zjistí, že to bylo způsobeno uvařením těla před smrtí. Tým doktorky Brennanové dále zjistí, že místo činu je ve skutečnosti jinde, než byla mrtvola nalezena... Mrtvý je identifikován jako Franklin Curtis, vlastník gigantického řetězce obchodů s biopotravinami. Paní Curtisová i její dcera jsou ztrátou velmi zdrceny, nicméně během vyšetřování přiznávají, že Curtis nebyl zase až takový světec a lidumil, jak se na první pohled zdálo. Měl rád ženskou společnost a také ve svém podnikáni nepoužíval vždy úplně férové metody. Tým v laboratoři pak objeví, že Curtisovo tělo má na sobě známky toho, že na něm musela ležet ještě jedna mrtvola. Vyšetřování zavede Bootha a doktorku Brennanovou k jednom u z Curtisem podporovaných projektů - obrovskému kompostu, kam se sváží veškerý biologický odpad z ekologických farem. Na kompostu Kůstka s Hodginsem skutečně objeví ještě jednu mrtvolu. Je to tělo mladé ženy, která byla zabita ve stejnou dobu jako Curtis. Obě těla ležela chvíli na sobě na kompostu a rozkládala se při velké teplotě. Tělo pana Curtise bylo posléze z neznámého důvodu z kompostu vyhrabáno a ukryto v parku... Při bližším ohledání těla mladé ženy v laboratoři tým zjistí, že se jednalo o jednu z Curtisových zaměstnankyň - Emmu Billingsovou. Kůstka s Boothem se domnívají se, že je to jedna z žen, se kterými měl Curtis poměr. Během analýzy ovšem zjistí, že DNA Emmy a Curtise mají podobné znaky...

Našel se dědeček Seeleyho Bootha !

30. září 2009 v 20:32 | Hanka.piper |  Seeley Booth → Others
Zdravím, konečně se rozhodlo, kdo bude hrát dědečka Seeleyho Bootha, ale bohužel to nebude Alan Alda (M*A*S*H):

"Po vyčerpávajícím hledání, Fox konečně našel dědečka ('Pops') pro Seeleyho Bootha (David Boreanaz). Hanka Bootha, bývalého vojáka EMT, bude hrát Walton...konkrétně, Ralph Waite, který hrál patriarcha Johna Waltona v Waltons 1972-8..."

http://static.tvguide.com/MediaBin/Galleries/Shows/M_R/Na_Nh/NCIS/season6/ncis111.jpg

Moje videa: Booth and Brennan - Can't Fight The Moonlight

30. září 2009 v 19:57 | Hanka.piper |  © My graphic
Konečně se mi ho podařilo dát na youtube, i když se to nehrálo nějak špatně a na dvou místech to blbne...no, ale i tak doufám, že se vám bude líbit !!
Bones CRACKTASTIC clip!

29. září 2009 v 22:38 | Hanka.piper |  Videos - Fan Made


WARNING! Let Not Die Laughing!


The Bond in the Boot ♥ Plumbing Scene

29. září 2009 v 22:35 | Hanka.piper |  David and Emily/Seeley and Bones

Tuhle scénu jsem si zamilovala a ještě když na tomhle video mají takové zmutované hlásky XD


5x02~ Bones ♥ Kiss Kiss

29. září 2009 v 22:29 | Hanka.piper |  David and Emily/Seeley and Bones

Dokonalé video !! Určo si ho pusťte !!


Emily Deschanel: Zap2it rozhovor

29. září 2009 v 18:57 | Hanka.piper |  Emily Deschanel: Others
Q: Na finále čtvrté řady byly velmi silné reakce, pozitivní i zmatené. Co jste si myslela vy, když jste poprvé četla scénář, a co se vám líbilo?
ED: Po přečtení scénáře mi bylo jasné, že někteří lidé tím budou zklamaní - hlavně od té doby, co se v tisku psalo, že koncem řady spolu Booth a Brennanová skončí v posteli. Je to delikátní záležitost. Museli jsme splnit touhu lidí vidět je spolu bez toho, aniž bychom zničili to sexuální napětí. Myslím, že ta epizoda mohla lidem dát něco, co chtějí, vidět je spolu jako pár, aniž by byli pár až dokonce seriálové reality. Také, se díl odehrál v mysli Bootha a Brennanové, takže i jen to, že uvažovali o tom, že jsou pár, ovlivní jejich vztah, i když se to nestalo v "reálném životě." Byla jsem spokojená s tímhle kompromisem, ale je pochopitelné, že to lidem vadilo. Ale řekla bych, že je lepší, aby z toho byli zklamaní než aby jim to bylo jedno.

Q: Slýcháte něco o vlivu Brennanové na mladé ženy, které by třeba chtěli dělat do vědy, nebo řešení zločinů?
ED: Můj známý mi pověděl, že jeho pětiletá neteř chce být forenzní atropoložkou, jakmile vyroste, díky mé postavě. Samozřejmě, že pětileté dítě je ještě dost malé na to, aby sledovalo mrtvoly v našem seriálu, ale ráda slyším, že se ta dívka zajímá o vědu díky mé postavě. Pro mě, je to to, proč seriál za to stojí. Myslím, že když děláte seriál, musíte přemýšlet nad tím, co vyobrazujete.

My FF: "Nevěsta v temnotách" - 3.část

29. září 2009 v 18:52 | Hanka.piper
U tempy v kaceláři:

Kůstka sedí u počítače a prohlíží si fotky ze svatby Kate a Johna. Najednou někdo zaťuká…Tempy zvedne hlavu od monitoru. Je to Booth. Kůstka se na něj usměje.

"Můžu dál?" zeptal se a úsměv jí oplatil.
"Jasně,…" odpověděla a obrátila zrak zpátky k monitoru, na kterém právě běželo video, kdy Kate hází kyticí. Chytila ji Angela, "jen se dívám na fotky a videa," vypnula obrazovku, "kvůli důkazům, mohly…mohly by tam být důkazy…"

Booth k ní přišel, pomohl jí vstát a společně přešli ke gauči. Sedli si na něj a Tempy si zakryla obličej rukama.
"To je v pořádku, Kůstko," řekl Booth a stáhl si její ruce do klína, "nemusíš pořád dokazovat, jak moc sis silná…"
Tempy se na něj otočila a stiskla mu ruce, které byly spojené v jeho klíně.
"Ale já musím. Kdyby ne, asi by jsi se mnou teď nemluvil."

"Ale, Kůstko," uvolnil si jednu ruku se sevření, aby jí mohl zvednout hlavu, "takhle nesmíš mluvit. Teď tu jsi a to je nejdůležitější. A spolu najdeme toho, kdo to Kate udělal."
"Zní to jednoduše a racionálně, když to takhle řekneš. A víš co? Máš pravdu," vymanila se ze sevření, vstala a otočila se zpátky na Bootha, "jsem nejlepší antropoložka ve Spojených státech a dokážu to!"

Booth na ni chvíli zíral, pak vstal a řekl: "Samozřejmě, že to dokážeš…"
Tempy se mu vrhla kolem krku a on se nebránil.
"Děkuju, Boothe…" řekla a stále ho objímala. Booth jí ještě víc sevřel. Když takhle stáli v objetí, připadalo jim to jako nekonečný sen, ale i ze sna se člověk musí probudit. Tentokrát se o to postral Jack.

"Takže, lidi, našel jsem,…" jakmile ho uslyšeli, pustili se a otočili se na něj, jakoby se nic nestalo, "pár dodavatelů, té látky na Katiných šatech. A vybral jsem podle složení směsi dva, kteří by odpovídali," když to dořekl uvědomil si, že je asi vyrušil, "já jen, aby jste to věděli," řekl a pak se otočil, aby odešel.
"Hodginsi, a dáš nám ty adresy?" zeptala se ho Tempy pobaveně.
"Jistě, ji…samozřejmě," řekl v rozpacích a odešel.


Exclusive Interview with Tamara Taylor of Bones

27. září 2009 v 22:32 | Hanka.piper |  Tamara Taylor/Camille Saroyan

Moderátorka: Dnes ráno mluvím s Tamarou Taylor - doktorkou Cam Saroyanovou ze seriálu Bones. Jak se máte?
Tamara: Moc dobře. A co vy?
Moderátorka: Dobře. Strašně moc se těším na 5.sérii.
Tamara: Já taky. Opravdu.
Moderátorka: Kolem Cam se toho teď hodně děje. Život se mění.
Tamara: To ano.
Moderátorka: Je v dohledu něco zajímavého?
Tamara: Úplně všechno. Je zajímavé, jak každý prochází tak výraznými změnami. Cam dostala do péče 16letou dívku, což je velká životní změna. A uvidíte také spoustu změn v životě Angely a Hodginse, internistů a samozřejmě i Bootha a Brennanové.
Moderátorka: Ano, mezi nimi se také něco děje.
Tamara: No ano.
Moderátorka: Uvidíme Michelle v této sérii častěji?


Bones 1x07 Muž v cele smrti

27. září 2009 v 22:27 | Hanka.piper
Happy B´day Tamara !

27. září 2009 v 17:52 | Hanka.piper |  Tamara Taylor/Camille Saroyan

Zdravím !!

Dneska slaví své 39.narozeniny představitelka
Dr. Cam Saroyan - Tamara Taylor !!

Přeju jí všechno nejlepší a hodně štěstí při natáčení Bones !!

5x02 - The Bond in the Boot - STAHUJ

27. září 2009 v 12:36 | Hanka.piper

Stáhni si 2.díl 5.série Bones přes MegaUpload (klik na obrázek).

+ titulky (děkuju bones.gothics.cz)


David Boreanaz: Emmys 2009

26. září 2009 v 18:44 | Hanka.piper

free image host free image host free image host free image host5 věcí, které nevíte o Tamaře Taylor

25. září 2009 v 21:34 | Hanka.piper |  Tamara Taylor/Camille Saroyan
1. Bylo namále a v Bones jsme ji nemuseli vidět
Je těžké uvěřit, že herečka, která tak perfektně zapadá do týmu Bones, byla jen krůček od toho, aby se v seriálu vůbec neobjevila. A důvodem byl seriál Chirurgové. Tamara říká: "Pro roli Christiny se rozhodovalo se mezi mnou a Sandrou Oh a ještě jednou ženou a samozřejmě všichni víme, jak to dopadlo. Ale věřím na osud či předurčení - je jedno jak to nazveme - a když Sandru vidím, jak pronáší svou děkovnou řeč na Emmy, je jasné, že to tak prostě mělo skončit." Osud naštěstí zapacoval o 4 měsíce později i pro Tamaru. Ta poté, co natočila pilotní díl k seriálu "3LBS" (drama z medicínského prostředí se Stanley Tuccim, které nemělo dlouhého trvání), odmítla možnost přestěhovat se do New Yorku, když seriál vybrali k dalšímu pokračování. "Všichni si mysleli, že jsem se zbláznila - můj agent, přátelé, prostě každý," vysvětluje Tamara. "Ale já na to říkala, že jet prostě nechci a hned nato jsem získala roli v Bones."

2. Ve skutečném životě je technofob

I když Tamara hraje šéfku vysoce technizované forenzní divize, existuje důvod, proč se ještě nepřipojila k ostatním twittujícím ze seriálu Bones - jako třeba Hart Hanson. "Je to vtipné, protože moje mamka tweetuje zatímco já jsem na techniku úplně levá. Facebook je pro mě jedna velká neznámá a Twitter dvojnásob."