Spoilery: Obsahy epizod, nátáčení a Doktor House

28. července 2009 v 12:16 | Hanka.piper |  Bones → About serial
5x01 Harbingers In The Fountain
Obsah: Pod fontánou je nalezeno 12 lidských koster. Všechny oběti byly otrávené a alespoň jednu z nich zavraždili jakousi harpunou, protože jed na oběť nezabral. Vyšetřování zavede Bootha a Brennanovou ke Zvěstovatelům nového dne, což je náboženská skupina či kult, který chce žít v podvodní utopii. Booth se snaží dokázat, že jeden z podezřelých měl v minulosti jiné jméno. V epizodě se objeví Cyndi Lauper jako postava se jménem Avalon Harmonia. Kromě ní si díle zahraje i Caroline Julianová.

5x02 The Bond in the Boot
Obsah části epizody na základě informace FOXu o poptávce po herečce, která ztvární postavu jménem Lena Brodsky - ve věku mezi 20-40 let, atraktivní ruska (východoevropanka): Když se Booth s Brennanovou poprvé setkávají, Lena jim vysvětluje, že najala Yuri Antonova jako kurýra své diamantové společnosti. Říká, že měl transportovat kufřík s klenoty v hodnotě 2 miliony dolarů ze Sibiře do USA. Místo toho byl ale zavražděn analytikem CIA Gregem Doritem, který ukradl kufřík s diamanty a ukryl jej. Jak se později ukáže, paní Brodsky je zodpovědná za mučení a vraždu Dorita, od kterého chtěla zjistit informace o místě úkrytu kufříku, který skrýval něco mnohem nebezpečnějšího pro národní bezpečnost Spojených států než jen diamanty.


Natáčení
Včera - 21.7.2009 - se začala natáčet 2.epizoda 5.série The Bond in the Boot. Dnes začínají přípravy na 3.díl. Natáčení seriálu probíhá často až do nočních hodin. Není neobvyklé, že se končí až ve 3 nebo 4 hodiny ráno.

Michaela Conlin
Hart Hanson se ve svém Twitteru zmínil o tom, že kamera miluje Michaelu natolik, že do ní narazila:-). Ale prý se nic nestalo. Tedy alespoň Michaele.

Cross-over s Doktorem House
Spousta lidí se neustále ptá na to, kdy a zda se dočkáme spojení Bones s Doktorem Housem v jedné epizodě, když už oba seriály natáčí stejná stanice. Hart Hanson k tomu řekl násedující: "Cross-over je značně komplikovaný, protože i když jsou tvůrci obou serálů přátelé, tak natáčejí v jiných studiích." Takže zatím se cross-over asi nekoná.

Další pauza ve vysílání?
Hart Hanson tweetoval o tom, že prezident Obama si řekl o další vysílací čas na svůj projev. Ještě neřekl kdy, ale musíme držet palce, aby to neovlivnilo Bones, které jsou prezidentskými projevy zasaženy až příliš často.

Zdroj: gilly8bones.estranky.cz
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.