Emily: Rozhovor o konci 4.série

12. května 2009 v 14:06 | Hanka.piper
Emily připouští, že veškerý humbuk okolo "spojení" Bootha a Brennanové z Bones je trochu matoucí. "Je to pouze pár minut před kamerou, takže je divné tak moc o tom mluvit." Mohu jen souhlasit. A abych to dokázal, nezeptám se jí... moment, řekla několik minut??
A: Hodně se řeší, jaký dopad bude sex mezi Booth a Brennanovou mít, ale mě zajímá, jaké to celé bylo pro vás a pro Davida.
E: Pravděpodobně to posílilo naše přátelství, přestože že by ho to spíše mohlo zničit. Upřímně, byl tak milý. Než jsme začali natáčet, tak mě moc podporoval a staral se. Pořádal setkání. "Nikoho tu nechci", prakticky vykopl každého - dokonce i lidi, kteří tam byli kvůli natáčení. Scénu měl naprosto pod palcem. Tak moc mě chránil, bylo to opravdu milé. Chtěl si být jistý, že se cítím pohodlně. Samozřejmě i vtipkoval.A: Muselo to být nepříjemné.
E: Bylo to trapné, ale byli jsme na to připraveni. Když jsem natáčeli polibek minulou sérii, strašně jsem se smála v průběhu toho, je to nepříjemné líbat svého kolegu. Tentokrát jsem se smála na zkoušce, ale byla jsem na sebe hrdá, že v průběhu natáčení ne. Ale je to jen práce. Byly spíše technické věci, o které jsme se museli obávat.


A: Jak radikálně změní sex vztah Bootha a Brennanové?
E: Rozhodně změní dynamiku mezi nimi. Ale je to udělané opravdu chytře. Hart Hanson tu epizodu napsal tak, že je můžeme dát dohromady - což si přeje spoustu diváků - a přitom nezničíme sexuální napětí mezi nimi, což by zničilo i show.

A: Můžete nám prozradit, zda jsou Boothovy zdravotní problémy příčinou?
E: Řekněme, že je to opravdu zvrat. Není to sen, ale jsou tu zvraty. Stejně tak na konci epizody, které budou také šokující.

A: Končí epizoda dramaticky?
E:
Tak trochu, jo. Není to otázka života a smrti, ale je to docela velké. Je to dramatická situace, která má co dočinění se vztahem Bootha a Brennanové. Klade jejich vztah v ohrožení.

A: Opouští někdo show?
E:
Nikdo, koho lidé milují.

Zdroj:
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 lady.lussy...♥your aff♥ lady.lussy...♥your aff♥ | Web | 12. května 2009 v 23:17 | Reagovat

ten avatar je krasny

2 Nena Nena | Web | 25. května 2009 v 21:33 | Reagovat

Jej, tak na koniec som zvedavá :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.