Co nás čeká v 5.sérii??

24. května 2009 v 22:07 | Hanka.piper |  Bones → About serial
FOX právě vydal popis děje svých obnovených seriálů a toho, co nás čeká v jejich další sérii. Nechybí samozřejmě ani stručné info k Bones. Vybrala jsem zde jen to, co se přímo týká 5.série:

"Na začátku 5.série se Booth a Brennanová potýkají s emociálními důsledky změny v jejich vztahu, kterou způsobily události na konci 4.série. To se týká žádosti Brennanové, aby Booth byl otcem jejího dítěte a hlubokého duševního spojení, které spolu sdíleli během Boothova komatu, které je nechalo na vážkách, jaké myšlenky a emoce se honí hlavou tomu druhému. Zatímco Booth se snaží svým emocím čelit, Brennanová trvá - za podpory svého týmu - na tom, aby zaměřili svou pozornost a energii na svoji hlavní práci - chytání vrahů, které nikdo jiný nedokáže polapit."

No, zdá se, že ta záležitost s amnézií se vyřeší asi hodně rychle a jak se zdálo, že si Brennanová uvědomila, co k Boothovi cítí, tak to s tím nebude asi tak žhavé. Uvidíme, jak se 5.série vyvine. Chtěla bych se na ní těšit:-). I když tenhle popis možná nezní nijak inteligentně, výsledek bude určitě zajímavý. FOX měl s propagací Bones vždycky potíže a prezentované informace málokdy odpovídaly realitě.

Zdroj: Gilly
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 daila daila | 25. května 2009 v 21:41 | Reagovat

Nemůžu se dočkat!! :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.