Bones: Bude miminko?

10. dubna 2009 v 21:45 | Hanka.piper |  Bones → About serial
Ano, je to tak - k tolik diskutovanému sexu mezi Boothem a Brennanovou opravdu dojde ve finále 4.řady Bones. A ne - není to jen halucinace. A ano, och ano, mohl by vést k něčemu pro náš pár mnohem většímu.

Právě jsme si povídali s tvůrci Bones - Hartem Hansonem a Stephenem Nathanem a Stephen žertoval: "Udělali jsme si takový průzkum a zjistili, že sex má velmi blízko k otěhotnění. Sami jsme z toho byli šokováni."

Takže co vlastně onen sex znamená pro naše duo a která z oblíbených postav se vrátí do finále 4.série? Tady je, co sami víme:

Dlouholeté fanoušky seriálu potěší, že tento krok berou scénáristé a producenti Bones velmi vážně. Jak Hart říká: "Myslím, že diváci budou velmi spokojeni s tím, jak si se scénou se sexem poradíme a že to připraví živnou půdu pro další sérii a bude se jim líbit, jak se věci mezi Boothem a Brennanovou vyvinou."

A proč ta náhlá změna názoru? Hart vysvětluje: "Faktem je, že když jsme rozjeli Bones, věděli jsme, že nikdy nebudeme muset čelit dni zúčtování, kdy Booth a Brennanová dovedou svůj vztah na další úroveň, protože skoro žádný seriál se nedostane tak daleko. Ale teď jsme tu. Musíme splatit účty. Myslím, že to bylo tak šest měsíců zpátky, když jsme se Stephemen začali mezi sebou rozebírat, jak se vypořádáme s tím obrovským demoklovým mečem, visícím nad našimi hlavami - s jejich sexuálním životem."


A pro informaci - otázka dítěte je klíčová pro toto rozhodnutí - alespoň co se týká Brennanové. Stephen k tomu dodává: "Začalo to myšlenkou, že Brennanová, která tak dlouho trvala na tom, že nechce děti, si konečně uvědomí, že by nebylo špatné, kdyby světu zanechala potomka, který by byl stejně chytrý jako ona. Takže uvažuje o tom, že by měla dítě a uvědomí si, že Booth je pro ni geneticky ideálním partnerem."

Dalším náznakem, že tento krok povede k malému B&B juniorovi? Když jsme se ptali na budoucí scény s Boothovým synem Parkerem, Hart řekl: "Ano, Parkera opět uvidíme. Boothův život, a také jeho syn, samozřejmě zapadají do následků, které nás čekají v 5. sérii."

Zatím se scéna se sexem ještě nenatáčela, ale bylo nám odpřísáhnuto, že nejde o výplod Boothovy představivosti či halucinace.

A jaké máme další novinky?
  • Pokud vše vyjde, jak má, tak Zack bude ve finále 4.řady.
  • Angela a Jack stále procházejí peklem lásky. A tvůrci neplánují žádné blízké rozuzlení jejich vztahu.
  • Ti, kterým se nelíbí čtvrteční vysílací čas Bones, mají smůlu. FOX je s čtvrtečními Bones velmi spokojený a neplánuje další přesun.
  • A co se týká Davida Boreanaze v roli režiséra, jsou z něj Hart i Stephen absolutně nadšeni. Stephen o něm říká: "Bez nadsázky je to skvělý režisér. Prostě skvělý." A Hart ho doplňuje: "Já už za Davidem zašel a řekl mu, jak jsem šokovaný tím, jak dobrý režisér je. Když režíruje herec, tak doufáte, že to moc nepokazí. Ale on to nepokazil - naopak, odvedl skvělou práci. Doporučím ho k natáčení pilotních dílů. Ten chlap je rozený režisér. Stephen a já před ním smekáme."
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.