Angela Montenegro

9. dubna 2009 v 21:20 | Hanka.piper |  Michaela Conlin/Angela Montengro
Angela MontenegroJméno: Angela Montenegro
Role: Forenzní portrétistka
Rodina: Billy Gibbons (otec)
Snoubenec: Dr. Jack Hodgins
Manžel: Barasa (nežijí spolu)
Představitelka: Michaela Conlin
Angela Montenegro není jedním ze šprtů. Je to umělkyně, volnomyšlenkářka a nespoutaná bytost. Spojuje své schopnosti s týmem při forenzní rekonstrukci obličeje obětí.
Je temperamentní a velmi inteligentní; vylepšuje a udržuje laboratorní 3-dimenzionální grafický simulační počítačový systém. I když je naprosto jinak sociálně založená než zbytek týmu, intelektuálně se velmi dobře všichni doplňují.
Angela je otevřená, přátelská a srdečná. Vypadá to, že na sebe vzala roli zdroje života týmu: spřátelila se s Tempe (oslovuje ji "drahoušku") a snaží se ji alespoň jednou za čas donutit, aby se šla pobavit; a také slouží jako poradce a "sociální kouč" Zacka. Její vztah s Jackem se zdá být pracovní, avšak ke konci 1.série se začínají pomalu sbližovat a v 3.sérii se dokonce málem vezmou. Jsou vlastně jediní z týmu, kdo se alespoň trochu dají nazvat "normálními lidmi". Angela mívala slabost pro pohledného agenta Bootha, což je zřejmé pro každého, kdo je v dohledu či doslechu.
O její rodině toho víme velmi málo, ačkoliv bylo odhaleno, že je dcera Billyho Gibbonse ze ZZ Top. Kromě této informace a přehlídky mužských tváří a vtipných příhod z jejího milostného života se o ní příliš neví. Jednou se zmíní, že se provdala při ceremoniálu ohně a vody na Fidži. Není si jistá, zda je toto manželství platné a nemá sebemenší tušení, kde se její "manžel" v současné době nachází. Více o této kapitole z jejího života se dozvíme ve 3.sérii.
Angela je nejsofistikovanější postavou z celého týmu, zejména co se týká milostných záležitostí. Téměř v každé epizodě se dozvídáme něco o jejích sexuálních zkušenostech. Také je často přitahována muži, ze kterých se vyklubou viníci zločinů, které Booth a Tempin tým vyšetřují.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.